علی حدادی ×

ششمین جلسه هم‌اندیشی بانوان فرهیخته شهرستان نظرآباد با نماینده مردم در مجلس برگزار شد

مدیر تیر 2, 1401 0
ششمین جلسه هم‌اندیشی بانوان فرهیخته شهرستان نظرآباد با نماینده مردم در مجلس برگزار شد
ششمین جلسه هم‌اندیشی بانوان فرهیخته شهرستان نظرآباد با علی حدادی نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

این جلسه با حضور علی حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس در صبح روز پنج‌شنبه ۲ تیرماه به همراه جمعی از بانوان فعال و فرهیخته این شهرستان در دفتر ارتباط مردمی برگزار شد.

علی حدادی ضمن بیان این‌که ظرفیت نیروی انسانی در شهرستان نظرآباد سرامد است اظهار داشت: بخش عظیمی از فعالان این شهرستان و همچینی فعالیت در حوزه‌های فرهنگی، علمی، تولیدات صنایع و دارویی، ورزشی، کارافرینی و… را بانوان تشکیل می‌دهند‌. از این رو یکی از اولویت‌های اختصاص برنامه دولت محترم در اجرا و مجلس در نظارت و قانون گذاری باید بانوان باشد.

وی ضمن اشاره به برنامه اصلاح قانون بانکداری افزود: در جهت کمک به مشاغل خانگی و همچنین در جهت کمک به رفع مشکلات اقتصادی در خانواده‌ها و جوانان عزیز و تسهیلات بهتر برای تخصیص اعتبارات برای خانواده‌ها در مجلس در حال تغییر این قوانین به نفع مردم هستیم.

حدادی در ادامه گفت: یکی دیگر از مطالبات و پیگیری‌های ما در مجلس حمایت از بیمه قالی‌بافان، هنرمندان، ورزشکاران است.

در ادامه این نشست صمیمی ، موضوعات مختلف مربوط به چالش‌ها و مشکلات کشور در بحث حجاب و عفاف، مشکلات ورود زنان به حوزه کارآفرینی، اشتغال و همچنین مسائل قانونی کارافرینی زنان بررسی شد و بانوان دغدغه‌ها و مسائل و مشکلات بانوان در این شهرستان را مطرح کردند.