علی حدادی ×

اهتمام مجلس یازدهم بر اجرای دقیق مفاد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

مدیر تیر 12, 1401 0
اهتمام مجلس یازدهم بر اجرای دقیق مفاد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مصوبات ارزشمند اخیر در مجلس یازدهم گفت: قانون جلوگیری از فرار مالیاتی، جهش تولید، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شفافیت آرا، حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان به منظور افزایش امنیت غدا، رتبه‌بندی معلمان، از مهمترین قوانین و مصوباتی است به جد پیگیری کردیم و بر اجرای صحیح آن تاکید

البرز-امید بانوان؛ همایش تبیین قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به همت «علی حدادی» نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ و با حضور دکتر «فاطمه محمدبیگی»، نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس و عضو کمیسیون بهداشت و درمان عصر یکشنبه در مصلای نظرآباد برگزار شد.

دکتر «علی حدادی» در این آئین ضمن گرامیداشت هفته ازدواج به ارائه گزارشی از آخرین مصوبات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس با بیان اینکه ملت ایران بویژه بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار نظام نقش ارزنده‌ای داشته‌اند، گفت: جمهوری اسلامی امانتی در دست همه ما هست و ما مدیون خون پاک شهدای عزیز و ارزشمندی هستیم که با شجاعت به دفاع از اسلام پرداختند؛ مدیون صبر و صلابت مردمی هستیم که در سخت‌ترین و حساس‌ترین لحظاتِ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت کردند.

وی افزود: تلاش ما در مجلس یازدهم بر این است که با مصوبات خوب و اجرای درست قانون به رفع دغدغه‌های مهم مردم بپردازیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در ادامه به ذکر مصوبات ارزشمند اخیر پرداخت و گفت: قانون جلوگیری از فرار مالیاتی، جهش تولید، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، شفافیت آرا، حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان به منظور افزایش امنیت غدا، رتبه‌بندی معلمان، مهمترین قوانین و مصوباتی است به جد پیگیری کردیم و بر اجرای صحیح آن تاکید داریم.

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان البرز گفت: به عنوان مثال، نظرآباد در بخش تولید مخصوصاً تولیدات کشاورزی به‌ویژه گندم، کلزا، انواع زراعت و دامپروری از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است و توانسته در تولید گندم رتبه استان تهران را کسب کند.

او با اشاره به قدمت تاریخی تپه ازبکی گفت: شهرستان نظرآباد با داشتن مراکز تاریخی چون تپه ازبکی که درصدد ثبت ملی آن هستیم، می‌تواند در بحث گردشگری حلال و رونق اقتصادی البرز پیشگام و آورده مالی خوبی برای ایران داشته باشد.

دکتر حدادی در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به مشکلات شهرستان نظرآباد گفت: یکی از مشکلات جدی مردم این شهرستان به‌ویژه در شهر نظرآباد تامین آب شرب است که پیگیری‌هایی صورت گرفته منجر به تخصیص آب طالقان به میزان ۲۳ میلیون متر مکعب برای شهرستان نظرآباد و‌ ساوجبلاغ شد که طبق نظریه کارشناسی، برای ۳۰ سال آینده این آب کفایت لازم را خواهد داشت. ضمن اینکه مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی در بالادست شهرستان در حال احداث است و تا شهریور ماه تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: سرعت انتقال آب از تصفیه‌خانه شهر جدید هشتگرد آغاز و ۳۴ کیلومتر لوله‌گذاری آن انجام شده که امید است سال آینده با تامین آب شرب شهر نظرآباد از سد طالقان یکی از مشکلات جدی شهر نظرآباد مرتفع شود.

احداث فرهنگسرای نظرآباد، پارک بانوان و خانه جوان دیگر مواردی بود که وی به آن اشاره و ابراز امیدواری کرد با تکمیل و تحویل آنها گام مثبتی در جهت اعتلای فرهنگ، افزایش سرانه‌های رفاهی و رضایتمندی مردم این شهرستان برداشته شود.