علی حدادی ×

پیام تبریک علی حدادی به مناسبت آغاز سال 1401

مدیر اسفند 29, 1400 0
پیام تبریک علی حدادی به مناسبت آغاز سال 1401
علی حدادی؛ نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو، سالی مملو از عزت و سربلندی برای ملت شریف ایران و به ویژه مردم شریف استان البرز و خانواده معزز شهدا، ایثارگران و پر از خیر و برکت برای میهن اسلامی مسألت کرد

علی حدادی؛ نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو، سالی مملو از عزت و سربلندی برای ملت شریف ایران و به ویژه مردم شریف استان البرز و خانواده معزز شهدا، ایثارگران و پر از خیر و برکت برای میهن اسلامی مسألت کرد.

🔻متن پیام علی حدادی به این شرح است:

بسمه تعالی
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

🔻بهار طبیعت یادآور رویش مجدد است و تفکر در این تحول طبیعی، انسان را به تحول درون و رشد روحانی رهنمون می‌سازد.

🔻فرا رسیدن سال نو را به تمامی ملت شریف ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران و مردم عزیز شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ تهنیت عرض می‌نمایم و سالی مملو از عزت و سربلندی برای تمامی عزیزان مسألت دارم.

🔸به حول قوه الهی در سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب، سال “تولید ،دانش بنیان؛اشتغال آفرین” نامیده شده است، تلاش‌های متحدانه همه مردم ایران عزیز در مسیر اعتلا و پیشرفت کشور با تقدیر پروردگار برابر افتد و توفیقات میهن اسلامی روزافزون شود.

🔻اینجانب ضمن تبریک حلول سال ۱۴۰۱ هجری خورشیدی، سالی توام با بهروزی و توفیق، از درگاه ایزد منان برای همگان خواستارم و امید آن دارم که سلامتی سین اصلی سفره امسال خانواده ها باشد.

علی حدادی

نماینده مردم شریف ساوجبلاغ ،نظرآباد ،طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی