علی حدادی ×

نظارت و کنترل در بازار مسکن تشدید شود

مدیر تیر 31, 1399 0
نظارت و کنترل در بازار مسکن تشدید شود
منتخب مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروز در حوزه مسکن نباید مشکلات کنونی وجود داشته باشد، گفت: نظارت و کنترل در بازار مسکن تشدید شود

به گزاش پایگاه خبری ساوجبلاغ ، حدادی در مراسم آغاز اجرای طرح بوستان روستائی آغشت ساوجبلاغ با بیان اینکه تمامی پروژه‌ها اعم از تولید و اشتغال باید دارای پیوست علمی باشد، اظهار داشت: یک شهرک تحقیقاتی در البرز به خاطر اختصاص 100 هکتار زمین معطل مانده  بود، این زمین جهت اجرای پروژه‌های دانش بنیان تخصیص داده شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد وطالقان با بیان اینکه در بازدیدهای صورت گرفته مسئولان مربوطه ازعلت عدم فعال شدن این مجموعه را نداشتن انشعابات گاز و برق مطرح کردند که این مشکل در حال پیگیری است، ابراز کرد: منطقه طرح  در آینده کمتراز دو سال  به محلی برای فعالیت واحدهای دانش بنیان  تبدیل می‌شود.

حدادی عنوان کرد: مقرر شده است که 250 واحد دانش‌بنیان دراین مجموعه فعال شود که در هر واحد 30 نفر از جوانان  مشغول به کار می شوند.

وی با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک  سرمایه گذاری خوبی در این منطقه اتفاق می‌افتد، عنوان کرد:  استان البرز خصوصا در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان تولید محصولات کشاورزی از رونق  خوبی برخوردار است، اما متاسفانه خام فروشی انجام می‌شود که  باید در بخش صنایع تبدیلی نیز فعال شویم.

نماینده مردم ساجبلاغ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه تمام تلاش ما این است که از ظرفیت‌های استان در راستای ایجاد اشتغال استفاده کنیم، تصریح کرد: اشتغال امروز به یک دغدغه در بین جوانان و خانواده‌هایشان تبدیل شده است.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس به مشکلات موجود در حوزه مسکن اشاره کرد، افزود: نظارت و کنترل در بازار مسکن بسیار ضروری است، امروز نباید در بحث مسکن مشکل داشته باشیم، چرا که ما بهترین زمین و ظرفیت‌ها را در استان داریم.

وی با اشاره به بسته‌هایی مالیات برای خانه‌های خالی از سکنه در مجلس یازدهم، عنوان کرد: این موضوع سبب  توزیع و رونق مسکن می‌شود، منابع طبیعی یک ظرفیت خدادادی و چگونگی روش بهره وری از این زمین‌ها مهم است.

نماینده مردم ساجبلاغ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در پایان به ظرفیت کشاورزی و کاشت گیاهان دارویی در استان البرز اشاره کرد، خاطر نشان کرد: باید از ظرفیت‌ها در جهت جهش تولید و حمایت از تعاونی‌ها استفاده کنیم.