علی حدادی ×

در دیدار علی حدادی با وزیر راه و شهرسازی:

مطالبه دغدغه‌های مردم غرب استان البرز از وزیر راه و شهر سازی

مدیر فروردین 24, 1401 0
مطالبه دغدغه‌های مردم غرب استان البرز از وزیر راه و شهر سازی
نماینده مردم شریف طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهار باغ در مجلس شورای اسلامی در نشستی با وزیر راه و شهرسازی مطالبات مردم این شهرستان‌ها را در حوزه راه مورد بررسی قرار داد

نماینده مردم شریف طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهار باغ در مجلس شورای اسلامی در نشستی با وزیر راه و شهرسازی مطالبات مردم این شهرستان‌ها را در حوزه راه مورد بررسی قرار داد.

علی حدادی روز پنجشنبه در حاشیه این دیدار به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به اینکه ۷۰ درصد روستاهای استان البرز در شهرستان‌های طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهار باغ است در زمینه بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی و پدیده طبیعی رانش در برخی از راه‌های روستایی، وزیر راه دستورات لازم را صادر کردند.

وی بیان کرد: یکی از موضوعات بررسی شده در این جلسه جاده هشتگرد به طالقان و تونل نیمه کاره آن بود که با وزیر راه در این خصوص تبادل نظر صورت گرفت و پیگیری‌های لازم برای تکمیل آن انجام شد.

حدادی یادآور شد: پیگیری مطالبات مردم خوب شهر جدید هشتگرد در خصوص حمل و نقل عمومی، بیمارستان شهر جدید هشتگرد و مترو کرج به هشتگرد که باید هر چه زودتر تکمیل شود از دیگر مباحث این نشست بود و دغدغه‌های مردم را به وزیر محترم راه ارائه کردم که وزیر راه نسبت به انجام آنها تاکید کردند و دستورات لازم نیز صادر شد.

وی ادامه داد: جاده ترانزیت یا قدیم هشتگرد به کرج که نیاز به اصلاح هندسی و روشنایی جاده داشت نیز در نشست با وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مجلس گفت: در زمینه کمربندی جاده نظرآباد که پروژه مذکور ردیف بودجه نیز دارد به عنوان پروژه نجم آباد – نظرآباد- هشتگرد دستوراتی برای پیگیری از سوی وزیر راه و شهرسازی داده شد.

حدادی افزود: همچنین از وزیر راه و شهرسازی دستورات لازم برای رفع مشکل کمبود ماشین آلات سنگین در شهرستان غرب استان البرز و تجهیز مسیر‌های کوهستانی به ماشین‌های برف روب را گرفتم.

همچنین نماینده طالقان، نظرآباد، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مباحث پهنه بندی شهرستان‌های غرب استان البرز نیز با تاکید وزیر راه و شهرسازی مورد توجه قرار گرفت. حدادی بیان داشت: تعریض جاده سهیلیه با تامین اعتبارات لازم و پل راه آهن هشتگرد، پروژه نیمه تمامی که چندین سال است برجای مانده نیز در نشست با وزیر راه و شهرسازی مورد توجه قرار گرفت و دستور لازم در جهت تکمیل آن صادر شد.