علی حدادی ×

رئیس جمهور برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و ایجاد ثبات در بازار دستور قاطع بدهد

مدیر شهریور 3, 1400 0
رئیس جمهور برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و ایجاد ثبات در بازار دستور قاطع بدهد
وزرا تا تعیین وزیران جدید کارشان را ادامه می دهند اما در روزهای اخیر مردم از بهم ریختگی بازار و وضعیت قیمت ها اذیت شده اند

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، با ارائه تذکر آیین نامه ای اظهار داشت: امروز آزمون بزرگی پیش روی مجلس انقلابی است که وزرای ارزشی و انقلابی را انتخاب کنیم و در انتخاب دقت داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به اصل 135 قانون اساسی گفت: وزرا تا تعیین وزیران جدید کارشان را ادامه می دهند اما در روزهای اخیر مردم از بهم ریختگی بازار و وضعیت قیمت ها اذیت شده اند.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تأکید کرد: انتظار ما از آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محترم این است که برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و ایجاد ثبات در بازار دستور قاطع بدهد؛ چراکه دولت تدبیر و امید در 8 سال هیچ انگیزه ای برای کار نداشت، به ویژه در این روزهای آخر.

پس از تذکر این نماینده، قالیباف رئیس مجلس تصریح کرد: ان شاءالله امروز تا غروب نتیجه قطعی کابینه مشخص می شود و این خلاء مدیریتی که اشاره کردید برطرف خواهد شد.