علی حدادی ×

ایمن سازی محور هشتگرد- طالقان با جدیت دنبال شود/مشکلات آبریز طالقان و بیمارستان هشتگرد را برطرف کنید

مدیر خرداد 9, 1400 0
ایمن سازی محور هشتگرد- طالقان با جدیت دنبال شود/مشکلات آبریز طالقان و بیمارستان هشتگرد را برطرف کنید
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ با بیان اینکه جادهای روستایی طالقان قابلیت استفاده ندارد ،گفت:ایمن سازی محور هشتگرد- طالقان با جدیت باید دنبال شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از طالقان ، علی حدادی در مراسم بهره برداری از جاده هشتگرد- طالقان که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار و جمعی از مسئولان محلی در این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: حوزه آبریز شهرستان طالقان از اهمیت زیادی برخور دار است.

وی افزود: مصوباتی که در مورد طالقان در سطح ملی وجود دارد که مشکلات زیادی برای مردم این منطقه به وجود آورده است.

نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه‌های روستایی شهرستان طالقان نیاز به توجه دارد، بیان کرد: اولویت اول شهرستان دسترسی آسان به تردد در این شهرستان بود که با بهره برداری از این محور این مشکل مرتفع شد.

حدادی با اشاره به اینکه تخصیص اعتبار این جاده 100 درصد انجام شد ، تصریح کرد: گازرسانی اولویت بعدی در دستور کار ما است و گازرسانی به بالا طالقان و پایین طالقان باید با سرعت انجام شود.

نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل جدی ما در طالقان بیمارستان است ، ادامه داد: ایجاد شهرک صنعتی یکی دیگر از اولویت‌های کاری است.

وی در مورد جاده هشتگرد- طالقان و لزوم ایمنی این جاده با مشارکت دستگاه‌های مسئول عنوان کرد: در مورد این جاده ایمن سازی این جاده یکی از نکات بسیار مهم است و باید انجام شود.

وی با بیان اینکه جلوگیری از حوادث آینده و رانش جاده باید مورد توجه قرار گیرد ، گفت: در حال حاضر تکمیل تونل این جاده باید در دستور کار قرار گیرد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

حدادی با بیان اینکه بهره برداری از این جاده به معنای پایان کار نیست و اقدامات فراوانی باید برای این جاده انجام شود ، متذکر شد: نصب علائم رانندگی ، ایجاد روشنایی و ایمن سازی این محور باید با کمک همه دستگاه های متولی انجام شود.

وی در مورد مشکلات بهداشت و درمان طالقان عنوان کرد:  بیمارستان خواسته مردم  در شهر جدید هشتگرد است شهر جدید هشتگرد با  90 هزار نفر جمعیت بیمارستان ندارد و این بیمارستان مربوط به وزارت راه است که انتظار مساعدت و کمک وزیر راه را می طلبد.