علی حدادی ×

مشارکت در انتخابات ضرورتی انکار ناپذیر است/فرد اصلح را باید انتخاب کنیم

مدیر خرداد 15, 1400 0
مشارکت در انتخابات ضرورتی انکار ناپذیر است/فرد اصلح را باید انتخاب کنیم
نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی مشارکت در انتخابات را ضروذتی انکاناپذیر دانست که در شرایط فعلی کشور باید از سوی همگان مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی مشارکت در انتخابات را ضروذتی انکاناپذیر دانست که در شرایط فعلی کشور باید از سوی همگان مورد توجه قرار گیرد.

🔻به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای ساوجبلاغ ،نظرآباد،طالقان و چهارباغ؛ علی حدادی در مراسم یادواره شهدای روستای جزینان طالقان افزود: با توجه به هجمه های بسیاری که علیه نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان شاهد هستیم این مهم هرچه بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.

🔻وی تاکید کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و امام راحل مشارکت در انتخابات امری مهم بوده که باید مردم را در این زمینه ترغَیب داشت.
🔻این نماینده مجلس بیان داشت: اگر چه مشکلاتی را در کشور شاهد هستیم و بسیاری مسوولان نه تنها تدبیر نداشتند بلکه همراه مردم هم نبودند اما این مشکلات نباید مانع از حضور در پای صندوق های رای شود.

🔻وی یادآورشد : چنانچه شاهد ان هستیم هنوز نمایندگان مجلس با وجود گذشت یک سال از آغاز کار خود هنوز با رییس جمهوری ملاقات نداشتند.

🔻وی تاکید کرد : ارامش امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم و باید تحولات اساسی در قوه مجریه داشت بطوری که رییس جمهوری قوی که با فساد، رانت خواری مبارزه کند انتخاب شود.
وی در ادامه گفت: مجلس مصوباتی درزمینه مسکن ؛ مالیات بر عایدی؛ کشاورزی و معیشت و… مردم داشته که انتظار اجرای آنها در دولت بعدی می رود.

🔻حدادی در زمینه مشکلات شهرستان طالقان نیز اظهار داشت: در زمینه توسعه طالقان با بهره برداری از راه هشتگرد – طالقان اقداماتی صورت گرفت ولی کافی نیست چراکه این راه مشکلات بسیاری دارد و باید ایمن سازی شود.

🔻بهداشت و درمان، نبود بیمارستان، گاز رسانی از دیگر مشکلاتی بود که حل آنها از سوی نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی مورد تاکید قرار گرفت.

🔻همچنین این نماینده مجلس خواستار راه اندازی صنایع های تک با هدف اشتغالزایی و رفع آلايندگي ها در شهرستان طالقان شد.