علی حدادی ×

قانون مالیات در مجلس یازدهم اصلاح شد

مدیر آذر 12, 1400 0
قانون مالیات در مجلس یازدهم اصلاح شد
البرز - نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: پیش از این افرادی که در آمدهای هنگفت میلیاردی داشتند مالیات پرداخت نمی‌کردند که با توجه به ضعف قانون قبلی، قانون مالیات در مجلس یازدهم اصلاح شد

البرز – نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس گفت: پیش از این افرادی که در آمدهای هنگفت میلیاردی داشتند مالیات پرداخت نمی‌کردند که با توجه به ضعف قانون قبلی، قانون مالیات در مجلس یازدهم اصلاح شد.

علی حدادی ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: برخی از مصوبات مجلس یازدهم در راستای نقشه راه مقام معظم رهبری ترسیم کردند، اقدام می‌شود.

وی بیان کرد: بر این اساس اقدام مجلس یازدهم در راستای حق و حقوق اصلی و اساسی مردم اقدام راهبردی بود و این اقدام راهبردی در راستای لغو تمام تحریم انجام شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه در دولت سابق غنی سازی تعطیل شده بود از ۲۰ درصد به ۵ درصد رسیده بود و با اقدام مجلس غنی سازی از ۲۰ تا ۶۰ درصد رسید.

وی خاطرنشان کرد: اقدام دیگر مجلس تصویب صدور مجوز کسب و کارها بود چراکه اولویت اول مهم کشور اقتصاد، معیشت و مسکن محسوب می‌شود.

حدادی گفت: آنچه نیاز است مسئولان در دولت و مجلس اهتمام لازم را باید داشته باشند، تسهیل گری صدور مجوزهای کسب و کار است.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما در کشور فرار مالیاتی است، اظهار کرد: متأسفانه افرادی که در آمدهای هنگفت میلیاردی داشتند مالیات پرداخت نمی‌کردند اما از کارمند و کارگر مالیات برداشت می‌شد و با توجه به ضعف قانون قبلی این قانون در مجلس یازدهم اصلاح شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس در خصوص طرح مدیریت تعارض منافع، بیان کرد: این طرح نیازمند جلسه مفصلی است که نسبت به این مدیریت تعارض منافع باید اقدام کرد.

حدادی متذکر شد: متأسفانه در سالیان گذشته مصداق‌های زیادی داشتیم که فلان مسئول و فلان وزیر نسبت به این موضوع که مسئولیت داشت اما چون منافع خود را می‌دید توان و اراده مقابله با مفاسد را نداشت.