علی حدادی ×

تحریم ها با پیمان شانگهای دور زده می شود

مدیر مهر 3, 1400 0
تحریم ها با پیمان شانگهای دور زده می شود
نماینده مردم طالقان ، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم ها را می توان با ظرفیت هایی که در پیمان شانگهای است دور زد

علی حدادی روز شنبه درآیین بازگشایی مدارس طالقان در مدرسه شهید اسحاقی افزود: عضویت در پیمان شانگهای درخواست چند ساله جمهوری اسلامی بود که محل تجارت و رونق اقتصادی برای کشور است.
وی ادامه داد: براساس مصوبه مجلس اقدام راهبردی برآن است که مقاومت کنیم و ظرفیت ۶۰۰ میلیون نفر جمعیت همسایگان و پتانسیل های داخلی کشور را باید غنیمت شمرد.
حدادی بیان داشت: بهترین امتیاز ایران اسلامی اتصال به اوراسیا بوده و باید تهدیدها را به عنوان تحریم به فرصت تبدیل کرد .
وی در ادامه به مشکل معیشت مردم اشاره کرد و افزود: امروز با مشکلاتی نیز فاصله طبقاتی فراوان مواجه هستیم که قطعا دولت مردمی و مجلس یازدهم با هم افزایی قدم های مثبتی را بر خواهند داشت.
حدادی گفت: امام راحل (ره) فعل توانستن را یاد داد و زمانی می توانیم به اهداف خود برسیم که خدا و مردم را باور داشته باشیم و با توسل و توکل به خدا راه پیشرفت باز است .

توافق بر کلیات رتبه بندی معلمان

نماینده مردم طالقان،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی در ادامه به طرح رتبه بندی فرهنگیان اشاره کرد و ادامه داد: کلیات این طرح رای آورده و در دستور کار صحن مجلس است امید می رود دراین طرح بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگیان را که امروز در سنگر مدرسه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی را برعهده گرفته اند حل کنیم .
حدادی اظهارداشت: باید مجلس و دولت توجه ویژه ای به فرهنگیان داشته باشد و مشکلات معیشتی این قشر مورد توجه قرار گیرد بنابراین در طرح رتبه بندی فرهنگیان در صحن مجلس با مصوبه خوب و رای بالا در تلاش هستیم از مشکلات دراین بخش بکاهیم .
وی به مشکلات سرانه های آموزشی در البرز اشاره کرد و افزود: امروز در استان البرز مشکل سرانه های آموزشی را داریم و در طالقان سرانه ها بسیار پایین است و تمام تلاش برای تامین اعتبارات برای حل این مشکلات خواهد بود.
نماینده مردم طالقان ،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی یاد آورشد: پیگیری فعال شدن بیمارستان طالقان و تامین سرانه های آموزشی لازم ادامه دارد و با توجه به بازگشایی برخی از مدارس لازم است اقدامات لازم برای واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گیرد.
وی همچنین پیام عاشورا را مبتنی بر حرکت غدیر دانست که این پیام دربردارنده پیام حضرت زینب (ع) به عنوان ا لگویی برتر در بشریت و دفاع از حق بوده است .
حدادی افزود: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به گردن همه آحاد مردم ایران اسلامی حق دارند چرا که امروز آرامش خود را مدیون خون شهدا هستیم و وظیفه همگان خدمتگزاری است.
این نماینده مجلس بیان داشت: مدرسه گلستان علم و دانش است چراکه تعلیم از ویژگی های انبیاء بوده و این تربیت و تعلیم بود که انسان ۱۳ ساله را در مقابل دشمن قرار دارد و امروز به برکت جانفشانی ۳۶ هزار دانش آموز در مقابل استکبار جهانی که از همین مدارس برای دفاع از کیان کشور حرکت کردند امنیت و آرامش داریم .
وی اضافه کرد: امروز درایران ، عراق ، افغانستان ، یمن و سوریه با صداقت و شجاعت شاهد ایثارگری هایی هستیم که به دفاع از حریم ولایت ایستاده اند و رییس جمهوری که در بین مردم و متن آنان است.
نماینده مردم طالقان ، نظراباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: امروز شاکر آن هستیم رییس جمهوری در بین مردم حرکت می کند و مشکلات آنان را بررسی می کند.
وی گفت: رییس جمهوری با تفکر غرب گرایانه که یک سال و هشت ماه از شهر تهران و محل زندگی خود بیرون نیامد حتی نماینده های شما مردم در مجلس شورای اسلامی نیز طی ۱۵ماه گذشته ملاقات با او نداشتند را شاهد بودیم .
حدادی افزود: چراکه تفکر این رییس جمهور برآن بود که ما باید منتظر غرب باشیم که ایا اجازه مذاکره می دهند یا نه و همه مشکلات را به برجام گره زده بودند .