مطالبات مردم چهارباغ از دولت در صدر برنامه های ما قرار دارد

نامزد مورد حمایت اصولگرایان در منطقه گفت: مطالبات به حق مردم شریف چهارباغ از ارگانهای دولتی از راه های حساب شده قابل پیگیری است و به نتیجه می رسد و من به دلیل تجربه گسترده در در فرمانداری شهرستان نزدیکترین مسیرها را برای وصول به خواسته های مردم منطقه می شناسنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی حدادی، حاج علی حدادی در جمع مردم چهارباغ در مسجد امام رضا (علیه السلام) تصریح کرد: یک نماینده به طور اصولی دو وظیفه مهم بر عهده دارد. یک مسئله اصلاح قوانین گذشته و تصویب قوانین جدید است.

وی با اشاره تحول قوانین در مرور زمان گفت: در برخی موارد نیاز به اصلاح قوانین است. در مواردی اراده برای کار برای پیشرفت وجود دارد و مردم برای حرکت رو به جلو آمده اند، اما برخی قوانین دست و پا گیرند.

وی ادامه داد: یک وظیفه نماینده این است که این قوانین را اصلاح کند و در راستای منافع مردم و پیشرفت جامعه قرار دهد.

حدادی افزود: در بسیاری از حوزه ها قوانین درست و کارشناسی شده وجود دارد اما به درستی اجرا نمی شود. دستگاه اجرایی ضعیف است که نمی شود. نظارت درستی وجود ندارد که خواست قانونگذار محقق نمی شود. ما باید این وضع را اصلاح کنیم.

وی که ۸ سال قرماندار ساوجبلاغ و نظر آباد بوده است، تصریح کرد: بحمد الله به دلیل افتخار خدمتگذاری در فرمانداری اشراف کاملی در خصوص وضعیت منطقه به ویژه محرومیت های جامعه کشاورزی و کارگری وجود دارد.

علی حدادی با اشاره به حمایت گسترده کشاورزان از وی گفت: دلیل حمایت ها مجموعه فعالیت های مفیدی بوده که با اتکا به خود این مردم در دوره فرمانداری صورت گرفته است. برخی از این برنامه ها متاسفانه به دلیل پایان مأموریت بنده در فرمانداری نیمه کاره مانده است و من در بدو امر برای تمام کردن این کارها وارد صحنه شده ام.

حدادی ادامه داد: یک وظیفه مهم ما ایجاد محیط مناسب و پیشرفته برای جوانان در روستاهاست. امکانات زندگی مرفه در روستا را باید تا آنجا که می شود فراهم کرد. باید برای جوانها ورزشگاه بسازیم، اموزشگاه بسازیم، تکنولوژی ارتباطی را گسترش دهیم.

وی ناکید کرد: بی توجهی به این مسائل قشر جوان را از انقلاب دور می کند و این خیانت به خون شهداست.

یک دیدگاه